| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | cassette stainless steel R06 TM 20kN |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Mudel | Ümmargune |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Paigaldustoru liik | Torukaabli väljund põrandakanalile |
| Vähim sisseehitamise sügavus | 105 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 4012002245859, 4012002245859 |
| Pakkimistase 2 | 4012002245859 |
| Nimimõõde | 215 mm |
| Sisseehitatud seadmete arv | 6 |
| Seadmete arv | 2 |
| Siseläbimõõt | 215 mm |
| Paigaldustorude arv | 1 |
| Põrandalt hooldatav | Kuivatus |
| Värvus | Hall |
| Seadmekarpide raami osa | Yes |
| Kasseti kõrgus | 34 mm |
| Põrandasüvendi sügavus | 23 mm |