| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CC-ULD-400-EUR Carrying case ultrasonic leak detector |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 1250 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 390 mm |
| Mudel | Kast |
| Kõrgus | 120 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 0095969917834 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Tabalüku kütked | Yes |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | No |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Eemaldatav renn | No |
| Lahtrite koguarv | 3 |
| Vahuga | Yes |
| Koos jagajaga | Yes |
| With telescopic handle | No |