| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CARILLON FILAIRE AVEC TRANSFO 230-12V IN TEGRE |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Uksekell
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 1030 00 |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3245060942656 |
| Pakkimistase 2 | 3414971599727 |
| Pakkimistase 3 | 3414971599734 |
| Voolu liik | AC/DC |
| Helitugevus | 75 dB |
| Nimipinge | 12 V |
| Sisseehitatud patarei | Yes |