| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CAPRITHERM 32A |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Mudel | Üheosaline |
| Kuju | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 3589357130327 |
| Värvus | Oranž |
| Laius | 86 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Ehitusviis | Seadme ühenduskarp (ümar/kandiline) |
| Pikkus | 86 mm |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 4 |
| Valgusti konksu paigaldus | No |