CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker image 1
Electronic circuit breaker
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151039967
MPN: 1115649
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3010 00
ETIM EC003538
Nimivool 10 A
Paigaldusviis Muul viisil
Talitluspinge 30 V
Pooluste arv 1
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151039967
Muud tehnilised andmed
Laius 6.2 mm
Kõrgus 132.4 mm
Sügavus 111.3 mm
Kaugsignalisatsiooni kontaktiga No
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi Muul viisil
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -30-65 °C
Aktiivvoolu piirang x IN 0
Sulavkaitsme liik Elektrooniline
Rikkekindel element 15 A
Väljalülitusaeg 4 ms
Suurim mahtuvuslik koormus 0.02 µF