| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Capacitive buffer module |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 162 mm |
| Sügavus | 181 mm |
| Toitepinge liik | DC |
| Võimalik paigaldada liistule | TRUE |
| Seinale paigaldamine on võimalik | FALSE |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 20-29 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 40 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 40 A |
| Pakkimistase 1 | 4055143825603 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | FALSE |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | FALSE |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | FALSE |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Stabiliseeritud | FALSE |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | FALSE |
| Reguleeritav teisene pinge | TRUE |
| Tunnus-toitepinge DC | 23-30 V |
| Lühisekindel | TRUE |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 24 V |