| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Canto Maxi | Wall light | Grey |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 87 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Kõrgus/sügavus | 170 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5701581274488 |
| Pakkimistase 2 | 5701581274495 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere materjal | Muul viisil |