| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CANOPY SIZE4 PIPE+TRELLIS VERT. OU=1 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000744 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Pakkimistase 1 | 4250217405884 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 129 mm |
| Kõrgus | 277 mm |
| Sügavus | 146 mm |
| RAL-number | 7 |
| Kapi paigalduslaius | 120 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 140 mm |
| Õhukindel | No |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib lae katmiseks | No |
| Sobib põhja katmiseks | No |