| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cancellation/presence button frame, Q.1, p. white velvety |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Nupulüliti liikumispuudega inimestele
|
| ETIM | EC002247 |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Signaalkomplekt |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Laius | 80.5 mm |
| Kõrgus | 80.5 mm |
| Seadme sügavus | 31 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011334354307 |