| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cage terminals (4) - for DPX 250 ER - rigid cable 185 mm² / 150 mm² flexible |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Nimivool | 0 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 3245060262884 |
| Pakkimistase 2 | 3414971560703 |
| Pakkimistase 3 | 3414971560710 |
| Paigaldusviis | Kruvi |
| Laius | 22 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 38 mm |
| Ühenduse liik | Kruviühendus |
| Sisendite arv | 0 |
| Väljundite arv | 0 |
| Ohutu | No |