| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable tray bushing 15x75 |
| Bränd | KOPOS |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000475 |
| Laius | 9 mm |
| Mudel | Pikuti kate |
| Sügavus | 0 mm |
| Pikkus | 70 mm |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 8595057692541 |
| Värvus | Muul viisil |