| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable tie, Thorsman, 3.6 x 300 mm, natural |
| Bränd | Schneider Electric |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC000046 |
| Rihma/lindi/riba pikkus | 300 mm |
| Materjal | Plast |
| Talitlustemperatuur | -40-85 °C |
| Riba laius | 3.6 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606489710460 |
| Pakkimistase 2 | 3606489710467 |
| Pakkimistase 3 | 3606489710460 |
| Mudel | Sõlmitud side |
| Halogeenivaba | Yes |
| Tekstiriba | Puudub |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | polüamiid |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Sideme paksus | 0 mm |
| Avatav kinnitus | No |
| Läbipaistev | No |
| Sideme sulgur | Plastikhuul/-nokk |
| Kimbu suurim läbimõõt | 84 mm |
| MIL heakskiit | No |
| UL heakskiit | Yes |
| UV-kindel vastavalt normile ASTM D6779 | No |
| VG heakskiit | Yes |
| Paigaldustemperatuur | -40-85 °C |
| Peegeldav (fluorestseeriv) | No |