| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set Schuko 3x2,5mm� PVC blk 2,5m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Vooluvõtu pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677723179 |
| Pakkimistase 2 | 6418677723179 |
| Halogeenivaba | No |
| Kogupikkus | 2500 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |