| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set NAL550T25025B |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6438100403775 |
| Pakkimistase 2 | 6438100403775 |
| Pakkimistase 3 | 6438100403775 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kere värvus | Must |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Kogupikkus | 2500 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Pooluse kodifitseerimine | 3, N, PE, 2, 1 |