| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set NAL550T25025 |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 25 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6438100403768 |
| Pakkimistase 2 | 6438100403768 |
| Pakkimistase 3 | 6438100403768 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kaabli liik | H05Z1Z1-F |
| Kere värvus | Valge |
| Kogupikkus | 2500 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |