| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 5p plug 3x2,5mm� HF blk 1m L1 |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Seadme ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Juhtme vaba ots |
| Pakkimistase 1 | 6418677688348 |
| Pakkimistase 2 | 6418677688348 |
| Pakkimistase 3 | 6418677688348 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kogupikkus | 1000 mm |
| Juhi otsa töötlus | Ultraheli kokkusurutud juhtmeotsad |