| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 5p plug 3x2,5mm� HF 2m L2 |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Seadme ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Juhtme vaba ots |
| Pakkimistase 1 | 6418677702617 |
| Pakkimistase 2 | 6418677702617 |
| Pakkimistase 3 | 6418677702617 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kaabli liik | S05Z1Z1-F |
| Kere värvus | Valge |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Kogupikkus | 2000 mm |
| Väliskatte värvus | Valge |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Pooluse kodifitseerimine | L, N, PE |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Valge |
| Riba pikkus | 10 mm |
| Lahtivõtmise pikkus | 67 mm |
| Juhi otsa töötlus | Ultraheli kokkusurutud juhtmeotsad |