| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 5p 5x1,5mm� HF grey 1,5m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677684616 |
| Pakkimistase 2 | 6418677684616 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kogupikkus | 1500 mm |