| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 5p 5x1,5mm� HF-A blk 10m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677711848 |
| Pakkimistase 2 | 6418677711848 |
| Pakkimistase 3 | 6418677711848 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kaabli liik | Muul viisil |
| Kere värvus | Must |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Kogupikkus | 10000 mm |
| Väliskatte värvus | Valge |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Pooluse kodifitseerimine | 3, N, PE, 2, 1 |