| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 50067626 5P PLUG GREY 5x1,5mm� |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Juhtme vaba ots |
| Pakkimistase 1 | 6418677729331 |
| Pakkimistase 2 | 6418677729331 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kogupikkus | 3000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |