| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 3p socket 3x1,5mm� PVC 3m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Viimistletud kaabli tüüp | Seadme ühenduskaabel |
| Tüüp, pool 1 | Juhtme vaba ots |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677711299 |
| Pakkimistase 2 | 6418677711299 |
| Pakkimistase 3 | 6418677711299 |
| Halogeenivaba | No |
| Kaabli liik | H05VV-F |
| Kere värvus | Valge |
| Kogupikkus | 3000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | No |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Valge |
| Juhi otsa töötlus | Ultraheli kokkusurutud juhtmeotsad |