| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 3p plug 3x1,5mm� N blue 4m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Juhtme vaba ots |
| Pakkimistase 1 | 6418677721861 |
| Pakkimistase 2 | 6418677721861 |
| Pakkimistase 3 | 6418677721861 |
| Kogupikkus | 4000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |