| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 3p 3x2,5mm� PVC blue 5m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677684425 |
| Pakkimistase 2 | 6418677684425 |
| Pakkimistase 3 | 6418677684425 |
| Halogeenivaba | No |
| Kaabli liik | H05VV-F |
| Kere värvus | Sinine |
| Kogupikkus | 5000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Sinine |