| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 2p plug 2x1,5mm� HF blue 2, |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Juhtme vaba ots |
| Pakkimistase 1 | 6418677682841 |
| Pakkimistase 2 | 6418677682841 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kogupikkus | 2000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |