| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 2p 3x1,5mm� HF grey 4m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677685842 |
| Pakkimistase 2 | 6418677685842 |
| Pakkimistase 3 | 6418677685842 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kaabli liik | H05Z1Z1-F |
| Kere värvus | Hall |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Kogupikkus | 4000 mm |
| Väliskatte värvus | Valge |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |
| Riba pikkus | 9 mm |
| Lahtivõtmise pikkus | 30 mm |