| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable set 2p 2x2,5mm� PVC grey 5m |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tüüp, pool 1 | Pistik |
| Tüüp, pool 2 | Pistikupesa |
| Pakkimistase 1 | 6418677686887 |
| Pakkimistase 2 | 6418677686887 |
| Halogeenivaba | No |
| Kaabli liik | H05VV-F |
| Kere värvus | Hall |
| Kogupikkus | 5000 mm |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |