| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable rise enclosure HSN3155 - 5 clambs |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Sisendkaabli suurim ristlõige | 10 mm² |
| Ühenduskaabli suurim ristlõige | 10 mm² |
| Pooluste arv | 3 |
| Paigaldus kere küljelt | Yes |
| Paigaldus kere pealt | Yes |
| Paigaldus kere alt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8711426427624 |
| Laius | 110 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Ühenduse liik | Klamber |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |