259-G CABLE GLAND-GREY-M20 image 1
259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 5016947007786
MPN: 7TCA296220R0289
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi 259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Bränd ABB
Kategooriad Standardsed kaablitihendid
ETIM EC000441
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5016947007786
Kirjeldus
Standard Cable Gland, M20 Metric Thread, 20mm Thread Length, 25mm Gland Depth, 25mm Gland Diameter, 19mm Across Flats Dimension, 7-10mm Cable Diameter Range, Polyamide 6.6 with Nitrile Rubber Seal, IP66, Grey