| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable entry plate, univers, IP4 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC000211 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3250612764600, 3250612764600 |
| Pakkimistase 2 | 3250612764600 |
| Pakkimistase 3 | 3250612764600 |
| Laius | 232 mm |
| Mudel | Rulookardin |
| Kõrgus | 120 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Eelstantsitud | No |