| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable entry plate, NewVegaD,w. knock-out |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Läbiviiguplaat kilbile
|
| ETIM | EC000211 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3250617860475, 3250617860475 |
| Pakkimistase 2 | 3250617860475 |
| Laius | 460 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Sügavus | 113 mm |
| Eelstantsitud | No |