| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable distribution box L 265 B 72 H 75 colour: grey |
| Bränd | RZB |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 72 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Lisatarviku liik | Adapter |
| Pikkus | 265 mm |
| Pakkimistase 1 | 4010319079648, 4010319079648 |
| Värvus | Hall |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |