| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LA 4-M10 - Cable connection nut |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| Laius | 17 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 18.5 mm |
| Pakkimistase 1 | 4017918052713, 4017918052713 |