| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VT-TM 5/30 HF-V0 |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Cable Markers
|
| Päritoluriik* | SE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Liik | Keskmise seinapaksusega |
| Pakkimistase 1 | 4099986005396, 4099986005396 |
| Värvus | Kollane |
| Laius | 5.3 mm |
| Märgistuse liik | Puudub |
| Pikkus | 30 mm |
| Kaabli läbimõõt | 24-35 mm |
| Koos märgise kohaga | Yes |
| Soone läbimõõt | 25-70 mm |
| Läbipaistev | No |