| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XAR135 Cable anchoring rail, for W=1350mm |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Lisatarviku liik | Paigaldusklamber |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4015081299409 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 1250 mm |