| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable 0,75mm with PVC-jacket, 100m Ring, galvanized |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7312 1020 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Riputuskaabel |
| Pikkus | 100000 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163107587 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 2 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |