| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cabinet wall installation PC Size 14.0 x 12.0 x 6.0 in |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC000261 |
| Värvus | Hall |
| Kõrgus | 377 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Uste arv | 1 |
| EMC-variant | No |
| Klaasuksega | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Löögikindlus | IK10 |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib metrical mounting | No |
| Montaažiplaadi sügavus on seadistatav | Yes |
| Ventilatsiooniuksega | No |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Tagakülje üksega | No |
| Seina sisseehitatud | No |
| Viilkatusega | No |
| Pooluste kinnitus | Yes |
| Kaitseaste (NEMA) | 6P |
| Pakkimistase 1 | 6438100416805, 6438100416805 |
| Pakkimistase 2 | 6438100416805 |
Ensto PolyBox is a product family specifically designed for the US market. Robust and tightly sealed, our new JIC sized enclosures are made from top quality polycarbonate. A wide range of configurations can be customized with multiple features.