C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316 image 1
C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 14
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 3660612287335
MPN: MV62855
Pakend: 1
Karp: 14
Kaubaalus: 224
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316
Bränd GEWISS
Kategooriad Paigaldusprofiilid
Harmoneeritud süsteemi kood 7216 9110 00
ETIM EC000022
Laius 33.5 mm
Mudel Klammerduskonsool
Kõrgus 150 mm
Pikkus 450 mm