| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | C RAIL UTA CONECTOR 20X20 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Konnektor / eralduselement |
| Kapi paigalduslaius | 0 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 0 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480185182 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 53.5 mm |
| Kõrgus | 8 mm |
| Sügavus | 21.3 mm |
| RAL-number | 0 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Metall |