BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX image 1
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX image 2
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX thumbnail 1
BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 7.62 mm, Number of poles: 4,
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 32
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118633696
MPN: 2630120000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BVZ 7.62IT/04/180MSF4 SN BK BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad Cable Connectors
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC002638
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 1000 V
Pooluste arv 4
Kontakti liik Pistikupesa
Talitlustemperatuur -50-125 °C
Tunnus-impulsspinge 8 kV
Kaitseaste (IP) paigaldatult IP20
Nurk, kontakti/juhi ühendus 180° (horisontaalne)
Tunnusvool In 41 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118633696
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kere materjal Plast
Kere pinnakate Muul viisil
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Ühendatava kaabli tüüp Torukaabel
Mooduli eralduselementide ühendused 7.62 mm
Mooduli eralduselementide kontaktid 7.62 mm