| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BVLE 2 B |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 12 mm |
| Materjal | Messing |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Kuusnurga mõõtmed | 29.7 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 10-16.5 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 20 |
| Pakkimistase 1 | 3589355092009 |
| Halogeenivaba | Yes |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Paindeulatuse kaitse/trumpet flare | No |
| Tõmbetõkisega | Yes |
| Varjestatud | No |
| EMC-variant | No |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Tihendi liik | Rõngastihend |
| Keermesamm | 1.5 mm |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Lapikühendus | No |
| Mitme tihendi ala | No |
| Lukustusmutriga | Yes |
| Eraldatav kruvimuhv | Yes |
| Soomustatud kaabli jaoks | No |
| Väljalöömine avamisel | No |
| Võtme laius | 27 mm |