BUZ 10.16IT/04/180MSF4SH160 AG BK BX image 1
PCB plug-in connector (wire connection), 10.16 mm, Number of poles: 4,
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118631401
MPN: 2627520000
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BUZ 10.16IT/04/180MSF4SH160 AG BK BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad Cable Connectors
Päritoluriik* DE
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 1000 V
Pooluste arv 4
Kontakti liik Pistikupesa
Talitlustemperatuur -50-130 °C
Tunnus-impulsspinge 8 kV
Kaitseaste (IP) paigaldatult IP20
Nurk, kontakti/juhi ühendus 180° (horisontaalne)
Tunnusvool In 70.6 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118631401
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Ühendatava kaabli tüüp Torukaabel
Mooduli eralduselementide ühendused 10.16 mm
Mooduli eralduselementide kontaktid 10.16 mm