| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XTDFBM2X60X10/80 Busbar support for XF, 2x60x10, 80kA |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9001 00 |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 87 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015081705351 |