| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VXXSWNF5 BUSBAR SUPPORT 125 400A FOR VMS |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001166 |
| Suurim tunnusvool | 400 A |
| Pakkimistase 1 | 5411815256844 |
| Pooluste arv | 0 |
| Lati kaugus | 0 mm |