| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Busbar-PEN-support, isolated mounting |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Laius | 1 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Sügavus | 1 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015081465897 |