| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Busbar AUXIGAINE 2-P 63 A 1720 |
| Bränd | Siemens |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4042948186879 |
| Pakkimistase 2 | 4042948186879 |