| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | busbar 12x5 mm, Cu 2,400 mm long |
| Bränd | HENSEL |
| Kategooriad |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| Laius | 12 mm |
| Mudel | Tasapinnaline |
| Kõrgus | 5 mm |
| Painduv | No |
| Pikkus | 2400 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012591653387 |