| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bus 17/23/30 for cable inlet |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000879 |
| Mudel | Muul viisil |
| Kogupikkus | 146 mm |
| Kaablisisend | Ümmargune |
| Tõmbetõkisega | No |
| Meeterkeere (M..) | 0 |
| Põlve mudel | No |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 17-30 mm |
| Puuriava läbimõõt | 35 mm |
| Keerme mõõt PG | 0 |
| Isekahanev | No |
| Kaablimuhvi panus | No |
| Pakkimistase 1 | 8711426560369 |
| Värvus | Must |
| Veekindel | No |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Gaasitihe | No |
| Tulekindel | No |