| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BULB PAR38 E27 LED 12W IP65 3000K 810Lm |
| Bränd | FARO |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 12 W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 12 W |
| Valgusvoog | 810 lm |
| Pakkimistase 1 | 8421776112742 |