| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bulb MHS HQI-T E40 250W Sylvania |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 20000 lm |
| Lambi pinge | 250 V |
| Värvustemperatuur | 5300 K |
| Pakkimistase 1 | 5410288240145 |