| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bulb LED GU10 4.7W 2700K 345lm 36" without packaging. |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 0490019138045 |
| Pakkimistase 2 | 0490019138045 |